Son Gün 30 Mayıs
Özel Erken Rezervasyon Fırsatını Kaçırmayın! Son Gün 30 Mayıs
Kaldı
Online Rezervasyon
RESMİ SİTEDEN
GÜVENLİ REZERVASYON
MİSAFİR
ÇOCUK
Comfort Room

25 m2 büyüklüğünde olup en fazla 2 yetişkin + 1 bebek konaklamalar için uygundur. Özenle dekore edilmiş Comfort Odalarımızda rahatınız ve konforunuz için her türlü ayrıntı düşünülmüştür.

Peşin Fiyatına 9 Taksit
Comfort Suite

60 m2 büyüklüğünde olup en fazla 2 + 1 yetişkin + 1 bebek konaklamalar için uygundur. 1 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşmaktadır. 1 Banyo, Balkon, bahçe veya teras yoktur. Manzarasızdır. 

Peşin Fiyatına 9 Taksit
Balcony Suite

60 m2 büyüklüğünde olup en fazla 2 + 1 yetişkin + 1 bebek konaklamalar için uygundur. 1 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşmaktadır. 1 Banyo, Balkon ve bahçe mobilyası bulunmaktadır. Doğa manzaralıdır.

Peşin Fiyatına 9 Taksit
Terrace Suite

60 m2 büyüklüğünde olup en fazla 2 + 1 yetişkin + 1 bebek konaklamalar için uygundur. 1 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşmaktadır. 1 Banyo, Teras, bahçe mobilyası, şezlong ve şemsiye bulunmaktadır. Doğa manzaralıdır.

Peşin Fiyatına 9 Taksit
Select Garden Suite

60 m2 büyüklüğünde olup en fazla 2 + 1 yetişkin + 1 bebek konaklamalar için uygundur. 1 yatak odası ve 1 şömineli oturma odasından oluşmaktadır. 1 Banyo, Bahçe, bahçe mobilyası, şezlong ve şemsiye bulunmaktadır. Doğa manzaralıdır.

Peşin Fiyatına 9 Taksit
Superior Garden Suite

75 m2 büyüklüğünde olup en fazla 4 + 1 yetişkin + 1 bebek konaklamalar için uygundur. 2 yatak odası ve 1 şömineli oturma odasından oluşmaktadır. 2 Banyo, Mini bahçe ve bahçe mobilyası bulunmaktadır. Doğa manzaralıdır.

 

Peşin Fiyatına 9 Taksit
Comfort Garden Suite

60 m2 büyüklüğünde olup en fazla 2 + 1 yetişkin + 1 bebek konaklamalar için uygundur. 1 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşmaktadır. 1 Banyo, Mini bahçe ve bahçe mobilyası bulunmaktadır. Doğa manzaralıdır.

Peşin Fiyatına 9 Taksit
Comfort Garden Family Suite

75 m2 büyüklüğünde olup en fazla 6 + 1 yetişkin + 1 bebek konaklamalar için uygundur. 3 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşmaktadır. 1 Banyo, Mini bahçe ve bahçe mobilyası bulunmaktadır. Doğa manzaralıdır.

Peşin Fiyatına 9 Taksit
Superior Pool Suite

75 m2 büyüklüğünde olup en fazla 4 + 1 yetişkin + 1 bebek konaklamalar için uygundur. 2 yatak odası ve 1 şömineli oturma odasından oluşmaktadır. 2 Banyo, Özel havuz, şezlong, şemsiye, bahçe ve bahçe mobilyası bulunmaktadır. Doğa manzaralıdır.

Peşin Fiyatına 9 Taksit
Premium Pool Villa

110 m2 büyüklüğünde olup en fazla 6 + 1 yetişkin + 1 bebek konaklamalar için uygundur. 3 yatak odası ve 1 şömineli oturma odasından oluşmaktadır. 3 Banyo, Özel havuz, şezlong, şemsiye, bahçe ve bahçe mobilyası bulunmaktadır. Doğa manzaralıdır. Premium Villa Konsept uygulanmaktadır.

Peşin Fiyatına 9 Taksit